Wszystkie produkty w promocji w tym tygodniu w Continente i Pingo Doce na Maderze, pobrane bezpośrednio z oficjalnej cotygodniowej gazetki każdej sieci.
Ceny są pobierane automatycznie z oficjalnych gazetek — przed zakupem zawsze sprawdź w oryginalnej gazetce lub w sklepie.
LOMBOS DE BACALHAU MSC CONTINENTE DEMOLHADO CONGELADO
Continente
€20.99
26,24€/KG
800 G
CAMARÃO TIGRE SELVAGEM GRANDE CONGELADO
Continente
€44.99
FILETES DE PALOCO MSC CONGELADO
Continente
€4.94
6,18€/KG
800 G
-15%
Owoce i warzywa
24 produktów
Castanhas
Pingo Doce
€5.49€5.99
5,49€/kg
Manga Osteen
Pingo Doce
€2.99€4.99
2,99€/kg
-40%
Pera Rocha do Oeste Nacional D.O.P.
Pingo Doce
€1.59€1.89
1kg
Mais de 15%
Hey, Vita!
Uvas Biológicas Nacionais s/grainha
Pingo Doce
€3.99€4.49
700g
Mais de 10%
Maçã Gala Nacional
Pingo Doce
€1.99€2.49
1.33€/kg
1.5kg
Poupa 20%
Maçã Golden das Serras Nacional
Pingo Doce
€1.79€1.99
/kg
A granel
Poupa 10%
Laranja
Pingo Doce
€1.49€1.69
/kg
A granel
Mais de 10%
Anonas
Pingo Doce
€3.99€4.99
/kg
A granel
Poupa 20%
Pêssego Vermelho
Pingo Doce
€1.99€2.49
/kg
A granel
Poupa 20%
Ameixa Vermelha
Pingo Doce
€1.79€2.99
/kg
A granel
Poupa 40%
Pingo Doce
Cogumelos Inteiros
Pingo Doce
€1.29€1.99
300g
Poupa 35%
Pingo Doce
Tomate Mini Alongado Azura
Pingo Doce
€1.99€2.49
500g
Poupa 20%
Zdrowie i uroda
107 produktów
Pantene
Champô Pantene Repara e protege
Pingo Doce
€8.99€11.99
800ml
E GANHE 1,80€ EM SALDO
ORBIT
PASTILHAS ELÁSTICAS
Pingo Doce
€1.79€2.99
64g
POUPE 40%
GO ACTIVE
SUPLEMENTO FERRO
Pingo Doce
€1.39
Emb. 20 Unid.
GO ACTIVE
SUPLEMENTO DRENA LEVE
Pingo Doce
€4.99
250ml
L'Oréal Elvive
Champô Elvive Collagen Lifter
Pingo Doce
€3.94€6.59
400ml
-40%
Garnier Ultra Suave
Creme de Pentear Ultra Suave Uva hidratante
Pingo Doce
€3.69€5.29
200ml
-30%
Pantene
Máscara Pantene Repara e protege
Pingo Doce
€4.94€6.59
300ml
-25%
Monday Haircare
Champô/Condicionador Monday Moisture
Pingo Doce
€7.19€7.99
354ml
-10%
Pantene
Tratamento
Pingo Doce
€7.49€9.99
135ml
Poupa 25%
Tresemmé
Champô
Pingo Doce
€6.94€9.29
900ml
Poupa 25%
Fructis
Champô
Pingo Doce
€3.89€5.99
400ml
Poupa 35%
Fructis
Gel
Pingo Doce
€6.74€8.99
370ml
Poupa 25%
Dom
47 produktów
Xau
Detergente em pó p/máquina da roupa Xau Regular
Pingo Doce
€9.99€29.99
85 Doses
E GANHE 2,00€ EM SALDO
Coffeesmart
Máquina de Café Coffeesmart
Pingo Doce
€24.90€34.99
MAIS DE 25%
RENOVA
PAPEL HIGIÉNICO EASY
Pingo Doce
€6.99€13.98
48 Rolos
METADE DO VALOR
RENOVA
PAPEL HIGIÉNICO EXTRA XXL
Pingo Doce
€8.84€11.85
18 = 45 Rolos
-25%
SCOTTEX
PAPEL HIGIÉNICO ACOLCHOADO
Pingo Doce
€3.99€5.99
9 Rolos
-30%
COLHOGAR
PAPEL HIGIÉNICO CUIDA E PROTEGE
Pingo Doce
€5.99€9.19
12 Rolos
-30%
Skip
Em Pó Skip Sabão natural
Pingo Doce
€14.99€29.99
100 Doses
50% SOBRE O PVPR
A+
Cápsulas A+ Optimal
Pingo Doce
€9.99€24.99
46 Doses
60% SOBRE O PVPR
Xau
Em Pó Xau Original
Pingo Doce
€9.99€29.99
85 Doses
MAIS DE 65% SOBRE O PVPR
Comfort
Amaciador Comfort Lírios e morango
Pingo Doce
€4.99€9.99
110 Doses
50% SOBRE O PVPR
Vanish
Tira Nódoas Oxi Action Vanish
Pingo Doce
€13.99€27.99
2,21lt
Xau
Express Xau
Pingo Doce
€3.99€7.99
250ml
Dziecko
35 produktów
APTAMIL
LEITE INFANTIL REGULAR
Pingo Doce
€14.29€17.89
Etapa 2 800g
-20%
CERELAC
FARINHA LÁCTEA Original
Pingo Doce
€5.98€6.99
900g
-10%
BLÉDINA
BOLSA DE FRUTA
Pingo Doce
€0.69€0.89
85g
-20%
BLÉDINA
PURÉ DE FRUTA
Pingo Doce
€2.14€2.59
Pack 4x95g
-15%
NESTUM
FLOCOS DE CEREAIS Com mel
Pingo Doce
€2.09€2.99
300g
-30%
PENSAL
FARINHA C/CACAU
Pingo Doce
€2.24€2.99
250g
-25%
Jordan
PASTA DE DENTES 0-5 anos
Pingo Doce
€2.24€2.99
50ml
ATÉ 25% EM TODA A HIGIENE ORAL INFANTIL JORDAN, AQUAFRESH E COLGATE
Colgate
PASTA DE DENTES 6-9 anos
Pingo Doce
€2.24€2.99
50ml
ATÉ 25% EM TODA A HIGIENE ORAL INFANTIL JORDAN, AQUAFRESH E COLGATE
CUIDA BEBÉ
ÁGUA DE COLÓNIA CUIDA BEBÉ
Pingo Doce
€1.24€1.49
100ml
MAIS DE 15%
PINGO DOCE
COMPRESSAS NÃO TECIDO
Pingo Doce
€1.49€1.69
100 Unid.
MAIS DE 10%
CUIDA BEBÉ
GEL DE BANHO CORPO&CABELO
Pingo Doce
€3.49
750ml
CUIDA BEBÉ
ÓLEO DE CORPO
Pingo Doce
€3.49
500ml
Zwierzęta
33 produktów
Friskies
COMIDA SECA P/CÃO MINI FRISKIES
Pingo Doce
€5.24€6.99
Soft 1,4kg/Frango 1,5kg
POUPE 25%
Friskies
COMIDA SECA P/GATO FRISKIES
Pingo Doce
€12.64€16.89
4kg
POUPE 25%
Friskies
COMIDA SECA P/GATO FRISKIES
Pingo Doce
€9.49€14.99
3kg
MAIS DE 35%
HappyOne
COMIDA SECA P/CÃO ADULTO HAPPYONE
Pingo Doce
€15.99€19.99
10kg
POUPE 20%
Friskies
COMIDA SECA P/GATO FRISKIES
Pingo Doce
€6.94€9.29
2kg
POUPE 25%
ONE
COMIDA SECA P/GATO ONE
Pingo Doce
1,5kg
POUPE 25%
Pedigree
SNACKS P/CÃO PEDIGREE
Pingo Doce
€3.64€4.89
500g
ATÉ 35%
Dentastix
DENTASTIX Grande
Pingo Doce
€10.99€16.99
Emb. 28 Unid.
Whiskas
COMIDA HÚMIDA P/GATO WHISKAS
Pingo Doce
€5.99€7.99
Pack 12x85g
POUPE 25%
Gourmet Gold
COMIDA HÚMIDA P/GATO GOURMET GOLD Mousse
Pingo Doce
€13.14€18.84
Pack 24x85g
POUPE 30%
ActivPet
COMIDA SECA P/CÃO Mix
Pingo Doce
€5.09€5.99
4kg
POUPE 15%
ActivPet
COMIDA SECA P/CÃO Croquetes tenros
Pingo Doce
€3.79€4.19
1,4kg
Inne
20 produktów
MOCHILA ONE PIECE
Pingo Doce
€27.99€32.99
46x35x30cm
POUPE 15%
LANCHEIRA ONE PIECE
Pingo Doce
€12.69€14.99
21x20x15cm
POUPE 15%
MOCHILA NARUTO
Pingo Doce
€19.99€24.99
43x30x14cm
POUPE 20%
ESTOJO NARUTO
Pingo Doce
€4.79€5.99
22x8x8cm
POUPE 20%
MOCHILA K-POP DEMON HUNTERS
Pingo Doce
€19.99€24.99
38x32x12cm
POUPE 20%
LANCHEIRA K-POP DEMON HUNTERS
Pingo Doce
€8.49€9.99
25x20x7cm
POUPE 15%
ESTOJO K-POP DEMON HUNTERS
Pingo Doce
€8.49€9.99
21x8x6cm
POUPE 15%
CADERNO A4 AGRAFADO K-POP DEMON HUNTERS
Pingo Doce
€3.39€3.99
Pautado e quadriculado
POUPE 15%
MultiOffice
RESMA DE PAPEL P/FOTOCÓPIA A4 MULTIOFFICE
Pingo Doce
€4.19€5.29
75g
MAIS DE 20%
CADERNO AGRAFADO A4 B'LOG DINO
Pingo Doce
€2.19€2.99
Pautado/Quadriculado 48 Folhas 90g
MAIS DE 25%
CADERNO AGRAFADO A4 CAPA PRETA
Pingo Doce
€0.94€1.49
Pautado/Quadriculado/Liso 80 Folhas 60g
MAIS DE 35%
CADERNO AGRAFADO A4 SCOOLMIX
Pingo Doce
€2.79€3.59
Pautado/Quadriculado Vários modelos 48 folhas
MAIS DE 20%
O cotygodniowych promocjach
Ta strona zbiera produkty promocyjne z oficjalnych cotygodniowych gazetek Continente i Pingo Doce obowiązujących na Maderze. Dane są pobierane automatycznie za pomocą AI i mogą zawierać nieścisłości — zawsze sprawdzaj cenę w oryginalnej gazetce lub w sklepie. Promocje są odświeżane co tydzień, zwykle we wtorki.
Najczęściej zadawane pytania
Jak często aktualizowane są promocje?
Cotygodniowe gazetki Continente i Pingo Doce zwykle ukazują się we wtorki, a ta strona jest aktualizowana tego samego dnia.
Czy te ceny obowiązują na całej Maderze?
Tak, korzystamy z regionalnej gazetki każdej sieci przeznaczonej specjalnie dla Madery, która może różnić się od gazetki z Portugalii kontynentalnej.
Czy ceny mogą być błędne?
Produkty i ceny są pobierane automatycznie przez AI ze zdjęć oficjalnej gazetki i mogą sporadycznie zawierać błędy. Przed zakupem zawsze sprawdź w oryginalnej gazetce lub w sklepie.
Gdzie mogę zobaczyć oryginalną gazetkę?
Każda sekcja tej strony zawiera link do oficjalnej gazetki danej sieci.